Medarbetare

 

Hans Moberg
VD 
023-70 55 75 
e-post: hans.moberg@ntf.se
Ansvarig för NTF. Företagsutbildning och kundkontakt  
Anne Hjerp
Utbildningschef
023-70 55 74
e-post: anne.hjerp@ntf.se
Ansvarig för utbildningarna på Säker Trafik
Annelie Berglund
Söderhamn
070-716 51 00
e-post: annelie.berglund@ntf.se
Ansvarig trafikövningsplats i Söderhamn samt lärare 
Rose-Marie Örtlund
Informatör 
023-70 55 73
e-post: rose-marie.ortlund@ntf.se
Informatör, projektledare samt utbildar inom YKB och företagsutbildning  
Anne-Sophie Liljequist
Kundkontakt 
023-70 55 71
e-post: anne-sophie.liljequist@ntf.se
Kundkontakt och företagsutbildning
Annika Gustafsson
Kundkontakt 
023-70 55 78
e-post: annika.gustafsson@ntf.se
Kundkontakt YKB - lastbil
Margareth Holm
Kundkontakt 
023-70 55 76
e-post: margreth.holm@ntf.se
Kundkontakt YKB - buss
Linda Biresev-Eriksson
Projektledare
023-70 55 72
e-post: linda.eriksson@ntf.se
Projektledare inom NTF projekt
Mats Dyrsmeds
Projektledare
023-70 55 72
e-post: mats.dyrsmeds@ntf.se
Projektledare samt ansvarig tillståndsmätningar 

Johan Moberg
Drifttekniker 
023-70 55 70
e-post: johan.moberg@ntf.se
Drifttekniker och vaktmästare
Mia Eriksson Forsberg
Administration 
023-70 55 70
e-post: mia.forsberg@ntf.se
Administration 

Kontakta oss för mera information på:
info@sakertrafikdalarna.se